به منظور :
- ثبت نام در مسابقات
- ارسال پروپوزال‌ یا مقالات خود به دبیرخانه مسابقات
- شرکت در مسابقات
- شرکت در کارگاه آموزشی
- پرداخت هزینه و یا ثبت فیش
- و ...

پس از ثبت نام ایمیلی حاوی لینک فعالسازی برای شما ارسال می شود، شما باید بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید تا اکانت شما فعال شود و بتوانید از طریق صفحه ورود وارد سایت شوید.
در صورتی که ثبت نام همچنان نکرده اید جهت ثبت نام و شرکت در مسابقات، اینجا کلیک کنید.

- در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید، جهت ارسال رمز عبور جدید اینجا کلیک کنید.
- در صورتی که در امر ثبت نام یا در مراحل پرداخت دچار مشکل شده اید، اینجا کلیک کنید.
- در صورتی که در هنگام ثبت نام مشخصات خود را اشتباه وارد کردید، میتوانید با ورود به سیستم آنها را ویرایش کنید.

آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها

طلاعیه شماره 8

به اطلاع کلیه ی علاقمندان به شرکت در اولین دوره مسابقه سراسری تولید و بازیافت فلزات می رساند مهلت ثبت نام اولیه و ارسال پروپوزال تا تاریخ 15 مردادماه تمدید شد.
لازم به ذکر است این تاریخ به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

اطلاعیه شماره 7

به اطلاع کلیه ی شرکت کنندگان در اولین دوره مسابقه ی تولید و باز یافت فلزات می رساند به دلیل درخواست شرکت کنندگان مبنی بر قرار دادن فایل های مربوط به آنالیز XRD نمونه و در جهت انجام دادن شناسایی فاز توسط خود شرکت کنندگان، در صورت نیاز، این فایل ها از طریق لینک زیر در دسترس است.

دریافت فایل

اطلاعیه شماره 6

به اطلاع کلیه ی علاقمندان به شرکت در اولین دوره مسابقه ی تولید بازیافت فلزات می رساند، مشخصات تکمیلی مربوط به نوع ماده ی مورد استفاده و همچنین نحوه ی نگارش پروپوزال و فرمول داوری از طریق فایل زیر قابل مشاهده است.

دریافت فایل

اطلاعيه شماره 5

شرکت‌کنندگان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر و رفع ابهامات به وجود آمده می‌توانند با شماره‌ی دبیرخانه‌ی مسابقات به شماره تلفن 77240372-021 و یا با آقای حامد پورشاه آبادی (دبیر اجرایی مسابقات) به شماره همراه 09223177435 تماس حاصل نمایند.

اطلاعیه شماره 4

به اطلاع کلیه ی علاقمندان به شرکت در مسابقه تولید و بازیافت فلزات می رساند مهلت ثبت نام اولیه و ارسال پروپوزال تا 31 تیرماه تمدید شد.

اطلاعیه شماره 3

به اطلاع کلیه‌ی علاقمندان شرکت در اولین دوره مسابقات سراسری تولید و بازیافت فلزات می‌رساند که عزیزان می‌توانند با توجه به شرایط اعلام شده، جهت شرکت در مسابقه در اتوماسیون سایت ثبت نام نمایند.

دریافت فایل

اطلاعیه شماره 2

به استحضار علاقمندان می‌رساند سوال اولین دوره‌ی مسابقات سراسری تولید و بازیافت فلزات در فایل زیر قابل مشاهده است.

دریافت فایل

اطلاعیه شماره 1

به استحضار می‌رساند اولين دوره مسابقات سراسری توليد و بازيافت فلزات، زير نظر اتحادیه انجمن‌های علمی ‌دانشجویی مهندسی مواد کشور در تاريخ ٨ و ٩ شهريور ماه سال جاری به میزبانی انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت ایران و در محل اين دانشگاه برگزار خواهد شد.

امید است با حضور پرشور دانشجویان و تلاش کادر اجرایی شاهد رقابت شایسته‌ی دانشجویان در این رویداد علمی باشیم. 

دبیرخانه اولين دوره مسابقات سراسري توليد و بازيافت فلزات

معرفی مسابقات سراسری تولید و بازیافت فلزات

استحصال فلزات، قدیمی‌ترین و مهم‌ترین دستاورد بشر اولیه در راستای پیشرفت بوده‌است. با گسترش روزافزون علوم مختلف و نیاز به شناخت کامل از مجموعه فرآیندهای پیرامون انسان و طبیعت و همچنین با کاهش چشم‌گیر منابع اولیه، نیاز به شناخت بهتر و مطالعه بر روی نحوه استخراج یک یا چند فلز از یک معدن یا منبع ثانویه به وضوح احساس می‌شود و در همین راستا علم تولید و فرآوری مواد فلزی به عنوان یک علم مادر جایگاه ویژه‌ای نزد علوم و صنایع جهان دارد.
ایران با واقع شدن در یکی از مناطق استراتژیک زمین و همچنین در اختیار داشتن منابع مختلف خدادادی و وجود منابع ثانویه بسیار به دلیل جمعیت و قدمت زیاد، گره مهمی در کلاف صنایع منطقه محسوب

ادامه...

دانشگاه علم و صنعت ایران

معرفی:

دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشگاهی دولتی و به اعتقاد برخی اولین موسسه آموزش عالی در ایران است که هسته اولیه آن در سال ۱۳۰۸ شکل گرفته است.

این دانشگاه در تهران واقع است و شعبه های آن در شهرهای اراک، بهشهر، دماوند و نور قرار گرفته اند. دانشگاه علم و صنعت ایران، تنها دارنده دانشکده مهندسی راه‌آهن و دانشکده مهندسی پیشرفت در خاورمیانه و دانشکده مهندسی خودرو در ایران است؛ همچنین اولین و سالها تنها دانشگاه صنعتی ایران بوده است که دارای دانشکده معماری و شهرسازی بوده و تنها دانشگاه صنعتی در ایران است که به طور تخصصی به رشته توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، می پردازد.

ادامه...


تماس با ما

آدرس دبیرخانه: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشکده‌ی مهندسی مواد و متالورژی، طبقه همکف، انجمن علمی دانشکده مواد

تلفن دبیرخانه: 72 03 24 77 021
تلفن تماس: 83 40 85 43 021
زمان برگزاری: ۸ لغایت ۹ شهریورماه ۱۳۹۶
پست الکترونیک: mprc [at] iromes [dot] irدسترسی سریع

تعرفه ثبت نام

هزینه‌ی ثبت‌نام اولیه
(هزینه ی داوری پروپوزال)
۶۰,۰۰۰ تومان
هزینه‌ی ثبت نام نهایی ۱۶۰,۰۰۰ تومان

هزینه‌های فوق با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و ۵ درصد مالیات بر درآمد می‌باشد.

پوستر مسابقات

شروع مسابقات در:

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
شایان ذکر است جهت شرکت در مسابقه، ارسال پروپوزال و استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام در اتوماسیون مسابقات برای همگان رایگان می‌باشد.

حامیان مسابقات

  • اتحادیه‌ی انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی مواد کشور
  • رادفان | طراحی سایت در اهواز
  • مرکز تخصصی فلزات